7 відгуків

"KhomDressLes" Весільні сукні напряму від виробника з використанням ручної вишивки. Тільки оптом

+380 показати номер
+380 показати номер

Будуарні плаття

У кожної нареченої перед її незабутнім святом тривають приготування. Зачіска, макіяж, сніданок, посиденьки за чашкою кави з подругами.... і це все під пильним поглядом фотографів, відеооператора. Якщо раніше щасливі наречені проводили початок дня в халатиках чи навіть нічних сорочках, то зараз з’явились спеціальні будуарні сукні, які дають можливість дівчатам відчути себе справжніми принцесами.
Що таке будуарна сукня? Будуарні сукні з’явились відносно недавно, але вже встигли завоювати популярність серед дівчат. Цікаво, що попитом таке вбрання користується не тільки у наречених, але й майбутніх мам, які хочуть провести фотосесію у період вагітності, а також інших дівчат, які хочуть отримати ніжні і витончені фото. Будуарні сукні одягаються на білизну і являють собою вбрання, пошите з легкої, майже повітряної тканини з додаванням різноманітного декору на кшталт мережива, вишивки та орнаментів.Взагалі таке вбрання дуже нагадує весільну сукню, але воно більш відверте і спокусливе. Ви можете обрати будуарну сукню не тільки потрібного вам фасону, але й відтінку. Влаштувати ранкову фотосесію у такому платті варто хоча б для того, щоб переконатись у власній звабливості.Обирайте кожну на свій смак!
Ми віримо, що ви знайшли сукню своєї мрії.
Що це буде – ранкові посиденьки з подругами за горнятком кави чи, можливо, спокуслива будуарна фотосесія, призначена тільки для очей вашої другої половинки? Ми знаємо, що в нашій сукні ви будете неперевершена!